Ялівець горизонтальний Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) 40-60 см в горщику 7 л

Діаметр куща 40-60 см.

В горщику 7 літри.

Вирощений в Україні.

Хвоя щільна, золотисто-жовтого кольору.

Пагони, переплітаючись, створюють неповторний мереживний килим.

Досягає 10 см у висоту і 120 см в діаметрі.

Ціна: 380 грн

У перекладі «золотий килим» – один з найпопулярніших серед садівників ялівець.

Карликовий вічнозелений чагарник висотою 10 см, діаметром 120 см і річним приростом 10 см часто використовується в ландшафтному дизайні великих і малих садів, міських садочків і парків.

В Європі  нерідко можна бачити як він спускається золотистої гривою жовто-зелених пагонів з кам’янистих підпірних стінок і укосів.

М’яка луската хвоя золотисто – жовтого кольору щільно сидить на тонких пагонах, які, переплітаючись, створюють неповторний мереживий килим.

 

 

Можжевельник горизонтальный Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) ФОТО Питомник декоративных растений Природа Priroda
Ялівець горизонтальний Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda)

 

Слід садити на добре освітлених ділянках, тому що в тіні колір крони замість жовтого стане зеленим.

Зимостійкий.

Щільно притиснуті до землі пагони досить швидко вкорінюються і кущ отримує додаткове харчування і додаткові можливості для гарного розвитку. Тому деякі екземпляри ялівцю Голден Карпет досягають значних розмірів.

Його часто використовують як грунтопокривна рослина. Для досягнення швидкого результату слід висаджувати 3 – 4 саджанці на квадратний метр.

Віддає перевагу вологим, добре дренованим грунтам.

 

Можжевельник горизонтальный Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) ФОТО Питомник декоративных растений Природа
Ялівець горизонтальний Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda)

 

Послужить прекрасним нижнім ярусом в альпінарії, складе хорошу компанію рослинам з різною архітектурою і контрастною листям в ландшафтних композиціях, може стати солітером для маленького саду.

Модні останнім часом контейнерні композиції на балконах, дахах, лоджіях і терасах тільки виграють, якщо до них приєднається ялівець Golden Carpet.

 

Купити Ялівець горизонтальний Голден Карпет (Juniperus horizontalis Golden Carpet) в Києві можна в розпліднику рослин Природа.

Надаємо послуги з посадці ялівцю та інших рослин.

error: Контент сайта защищен от копирования!