Ялівець горизонтальний Айс Блю (монберо) (Juniperus horizontalis Ice Blue Monber) 15-25 см

Діаметр 15-25 см.

В горщику 3 літри.

Вирощений в Україні.

Хвоя м’яка, густа, сизо-блакитна.

Росте до 15 см у висоту і 1,5 метра в ширину.

Невимогливий до грунту і вологості.

Ціна: 180 грн

 

 

Можжевельник горизонтальный Айс Блю / Монбер (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Питомник декоративных растений Природа
Ялівець горизонтальний Айс Блю / монберо (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda)

 

Один з найулюбленіших садівниками Європи карликових чагарників.

Порівняно повільне зростання (приблизно 10 см в рік), невеликі розміри (10 см у висоту і 1,5 метра в ширину), дуже яскраві сланкі з піднятими верхівками пагони роблять Айс Блю незамінним почвопокровним рослиною.

Яскраво-блакитний на початку літа і сизий в інші пори року колір хвої дозволяє використовувати цей прекрасний сорт в ландшафтному проектуванні контрастних композицій як для великих садів і парків, так і для маленьких присадибних ділянок.

Невибагливий: морозостійкий і стійкий до посухи, невимогливий до грунтів, непогано переносить загазованість міських вулиць, тому універсальний в застосуванні для декоративного садівництва.

Віддає перевагу добре освітлені сонцем місця і свіжі суглинні грунту.

Незважаючи на посухостійкість, на полив в жарку пору року відповідає хорошим зростанням і рівномірним розвитком.

Завдяки своєму невеликому зростанню, прекрасно зимує під снігом і практично не страждає від яскравого весняного сонця.

 

 

Можжевельник горизонтальный Айс Блю / Монбер (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Питомник декоративных растений Природа Priroda
Ялівець горизонтальний Айс Блю / монберо (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda)

 

У садівництві може використовуватися без обмежень, тому абсолютно не конкурує з карликовими соснами та іншими деревами та чагарниками в боротьбі за сонячне світло, а навпаки, надійно вкриває грунт від ерозії і висихання.

З цієї причини його можна часто зустріти в рокарії і альпінаріях.

Крім того Ice Blue не боїться стрижки і відмінно підходить для щеплення на невеликі штамби і для художньої формування.

 

Купити Ялівець горизонтальний Айс Блю (монберо) (Juniperus horizontalis Ice Blue Monber) 15-25 см в горщику 3 л в Києві можна в розпліднику рослин Природа.

Надаємо послуги з посадці ялівцю та інших рослин.

 

Можжевельник горизонтальный Айс Блю / Монбер (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Питомник растений Природа Priroda
Ялівець горизонтальний Айс Блю / монберо (Juniperus horizontalis Ice Blue / Monber) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda)

 

 

error: Контент сайта защищен от копирования!