Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) 130-160 см

Висота 130-160 см.

В горщику 20 літрів.

Високий багатостовбурний чагарник або невелике дерево.

Цвіте в квітні-травні, під час розпускання листя.

Квітки великі, рожеві, дуже ефектні.

Ціна: 2400 грн

Немає в наявності

Категорія:

 

В ід квіткових рослин сімейства магнолієвих, гібрид Магнолії Шпренгера Дива і Саржента Робуста, виведений в кінці XIX століття.

Прекрасно росте в Європейських країнах, на території Північної і Південної Америки, Північно-Східної Азії.

Витривале декоративна рослина відмінно відчуває себе в різних кліматичних зонах.

 

Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda) (1)
Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) ФОТО

 

витончене, невисоке деревце з низько посадженими гілками або багатостовбурний чагарник . Зростає в зрілому віці до 3-5 метрів при діаметрі крони в 3-4 метра.

У молодому віці темп зростання помірний. Річний приріст зрілого рослини 20-30 см. по висоті і в ширину.

Крона пірамідальної форми, з віком стає округлої, пишною і розлогою. У той же час рослина виглядає завжди компактно, не захаращує простір.

Час цвітіння: квітень – травень, до розпускання листя, на голих гілках.

квітки дуже ефектні, напівпрозорі, великі й ароматні. Вони з’являються з величезних пухнастих бутонів бордового кольору. Широко відкриті, ніжно-рожеві квітки приймають форму лотоса.

листя рослини спочатку світло-зелені, у міру зростання стають сріблястими, округлої форми, довжиною від 10 до 15 см. Восени фарбуються золотистим кольором.

 

Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) ФОТО Розплідник рослин Природа (Priroda) (2)
Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) ФОТО

 

Магнолія дуже проста в догляді. Умови, придатні для вирощування: сонячне місце, можливо трохи притінене з південного боку, захист від холодних зимових вітрів і протягів, непереносимість застою вологи.

Грунти воліє:

  • пухкі;
  • багаті поживними речовинами;
  • з реакцією від кислої до нейтральної;
  • добре дренованих.

Добре адаптується до глинистих, суглинних і піщаних грунтів.

обрізку проводять тільки в міру необхідності: санітарну або формувальну для молодого рослини, відразу ж після цвітіння. Це гарантує ятати здорових нирок на наступний сезон.

коріння рослини м’ясисті, канатовідние, розташовані близько біля поверхні. Приствольному простір рекомендується мульчувати корою хвойних порід.

Стійко до шкідників і хвороб.

Добре переносить морози в різних кліматичних умовах, за умови захисту від важких умов. Молоді екземпляри взимку вкривають білим спанбондом із застосуванням примітивного каркасіка з трьох направляючих, з’єднаних вгорі. Нижню частину стовбура рослини загортають мішковиною.

Дивовижне рослина для створення неповторного образу Вашого саду або газонного пейзажу. Ландшафтні дизайнери та сучасні садівники високо цінують властивості цієї рослини створювати привабливі композиції.

Поодинці рослина вишукано виглядає на тлі хвойних посадок або зеленого газону. Дуже модно сьогодні віяння японської культури – магнолієві алеї або сади.

 

купити магнолію Суланжа Сюзанна Ван Вин (Magnolia soulangeana Susanna van Veen) 130-160 см в Києві можна в розпліднику рослин Природа.

 

З детальною інформацією щодо вирощування, посадки та догляду за Магнолія Суланжа Сюзанна Ван Вин можна ознайомитися, перейшовши за цим посиланням

 

 

error: Контент сайта защищен от копирования!