Клен гостролистий кулястий Глобозум (Acer platanoides Globosum) на штамбі

Крона щеплена на штамбі висотою 220 см.

Окружність (обхват) стовбура 10-12 см.

В горщику 60 літрів.

Вирощений в Україні.

Мальовничий, привабливий сорт клена з дуже красивою округлої кроною. Чи не вимогливий, легко пристосовується до будь-яких умов.

 

Ціна: 2800 грн

Out of stock

Небольшое листопадне деревце сімейства Кленові (сапіндових). Друга назва – клен платановідний. Широко поширений в Європі, Південно-Західній Азії.

Переваги сорту:

  • декоративність протягом усього періоду вегетації;
  • невибагливість у догляді;
  • довговічність від 100 до 160 років;
  • стійкість до міських умов;
  • добра пристосованість до кліматичних умов.

Деревце в розпліднику продається на штамбі висотою 220 см, в горщику об’ємом 60 літрів. Обхват стовбура від 10 до 12 см.

Максимальна висота дорослої рослини близько 4 метрів при діаметрі крони близько 3 метрів.

Темп зростання середній . Приблизно з однаковою швидкістю зростає як в висоту, так і в ширину: близько 60 см. Доросле дерево більше лунає в ширину.

крона густа, куляста, з віком округла, іноді трохи плеската зверху; дає хорошу тінь. Гілки розташовані асиметрично, але компактно.

цвітіння клена починається ще до появи листя. Квітки привабливі, жовто-зелені, зібрані в суцвіття. Запашні медонос виділяє фруктовий запах.

листя пятіпальчатие, глянцеві, класичної кленової форми, розміром до 20 см. Молоді листочки відразу після розпускання злегка оксамитові, потім стають насичено-зеленими, восени прикрашають дерево золотистої, жовто-помаранчевої палітрою.

коренева система неглибока, стрижнева, з великою кількістю тонких бічних коренів у верхньому шарі, які набирають максимальну силу вже за перші 2-3 роки життя.

оптимальне місце розташування – сонячне місце (так крона розвивається більш густий і декоративної), але добре переносить і тінь.

До грунту невимогливий, виносить всі види грунту від лужних до слабокислих. Неприйнятні засолені грунти і застійна волога. При наявності близьких грунтових вод необхідно в яму при посадці укласти дренажний щебеневий шар глибиною 10-20 см.

полив не частий (приблизно два рази на тиждень), близько 10 л на дерево.

пристовбурні кола після зволоження зазвичай неглибоко рихлять.

санітарна обрізка проводиться при наявності сухих або хворих гілок.

Високий ступінь стійкості до морозів, посухи, вітрі. добре виносить міські умови, димо-та газоустойчив.

Дуже популярне серед садівників і ландшафтних дизайнерів декоративна рослина. Завдяки кулястої формою крони легко вписується в будь-який стиль.

Застосовується для прикраси садиби, двору, заміської дачі особливо в місцях з невеликим простором:

  • дуже привабливий в одиночній посадці на смарагдовому газоні;
  • елегантний і лаконічний по сторонам від входу в житло;
  • стане доречним акцентом в групі з іншими рослинами;
  • ідеально виглядає як жива огорожа.

Жвавий інтерес залучать композиції, складені з рослин по геометричному принципом. Для цього на одній, часто невеликому майданчику, збирають ансамбль з пірамідальних сортів хвої, Колоновидні ялівцю, кулястих туї або кипарисовика. Центральну роль тут зіграє клен Глобозум з гарною густою кроною.

Клен – відомий антидепресант, вміє знімати напругу і відновлювати енергетичний баланс. Тому неодмінно стане справжнім родовим або сімейним деревом на багато років.

купити Клен гостролистий кулястий Глобозум (Acer platanoides Globosum) на штамбі можна в розпліднику рослин Природа в Києві.

 

error: Контент сайта защищен от копирования!